Jesteśmy małżeństwem
kompletnie zakręconym
na punkcie gór

Od wielu lat spędzamy w nich każdą chwilę, zarówno podczas wyjazdów wakacyjnych, jak i w pracy. Tak, nie mamy dość. Lubimy zarażać naszą pasją. To nas połączyło zarówno prywatnie, jak i zawodowo. TAMiTU to mała firma, zajmujemy się organizacją wypraw w góry w Polsce i za granicą. Tworzą ją wyłącznie pasjonaci w swoich dziedzinach. Dzięki temu pracuje nam się dobrze. Lubimy to co robimy. Zapraszamy Cię do naszego świata.

Ewelina

Ewelina Wiercioch

Jestem osobą, która przełamuje stereotypy. Zostałam pierwszą po 30 latach kobietą-ratowniczką w Tatrzańskim Ochotniczym Pogotowiu Ratunkowym. Od wielu lat moje życie prywatne, jak i zawodowe łącze z górami. Jestem przewodniczką tatrzańską i międzynarodową UIMLA, instruktorem narciarstwa zjazdowego, narciarstwa wysokogórskiego (ski-tourowego) oraz wspinaczki sportowej. W czasie mojej ponad 20 letniej działalności górskiej pokonałam kilkaset dróg wspinaczkowych. W zimie od „zawsze” poruszam się na nartach ski tourowych. Parę lat temu, jako czynny sportowiec byłam członkiem kadry narodowej w narciarstwie ski tourowym, zdobyłam wicemistrzostwo Polski w tej dyscyplinie oraz wielokrotnie stawałam na podium w Pucharze Polski i Pucharze Tatr Wysokich.

Grzesiek

Grzesiek Wiercioch

Narciarstwo to moje życie. W młodości byłem członkiem kadry narodowej w narciarstwie zjazdowym. Ukończyłem AWF w Krakowie i zostałem trenerem tej dyscypliny. Obecnie jestem czynnym zawodnikiem w narciarstwie ski tourowym, mam na swoim koncie liczne sukcesy w zawodach krajowych oraz międzynarodowych. Startowałem m.in. w najtrudniejszym wyścigu Pierra Menta we Francji. W lecie moją pasją są biegi górskie. Najważniejsze moje starty to: Elbrus Race oraz Ultramaraton Granią Tatr. Uprawiając sporty górskie poznałem Alpy, Kaukaz, Atlas Wysoki, Himalaje i Patagonię. Jestem przewodnikiem tatrzańskim i międzynarodowym UIMLA, ratownikiem TOPR oraz instruktorem Polskiego Związku Alpinizmu.

NASZ ZESPÓŁ

Kasia

Katarzyna Ślimak

Niektórzy mówią o mnie „najszybszy ślimak na stoku”. Z narciarstwem mam do czynienia odkąd zaczęłam stawiać pierwsze kroki i tak już zostało. Jestem instruktorem Polskiego Związku Narciarskiego z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu zarówno dorosłych, jak i dzieci. Pasjonuje się slalomem gigantem. Jestem dwukrotną Mistrzynią i Wicemistrzynią Polski Amatorów PZN w tej dyscyplinie. W TAMiTU zajmuję się organizacją imprez integracyjnych i komunikacją z klientem.

Czesław

Czesław Ślimak

Jestem tatą Eweliny i Kasi. Nasza wspólna pasja do gór zaczęła się, kiedy dziewczyny miały zaledwie po kilka lat. Wspólnie chodziliśmy po górach. Obecnie jestem Wiceprezesem w Tatrzańskim Ochotniczym Pogotowiu Ratunkowym. Przez wiele lat zarządzałem kilkoma spółkami komunalnymi, osiągając liczne sukcesy w swojej dziedzinie. Jako ścisły umysł w TAMiTU zajmuję się najtrudniejszym – umowami i finansami.

KL

Katarzyna Lenssinck-Kołyniak
[Image Online]

Góry kocham od dziecka, a marketing mam we krwi. Z uporem dążę do celu i nie lubię półśrodków. Specjalizuję się w budowaniu strategii komunikacji w branży turystycznej, kampaniach Google i Facebook Ads oraz uwielbiam wyzwania jakie stawiają social media. W TAMiTU łączę to wszystko wspierając szeroko pojęte marketingowe działania oraz komunikację. Uwielbiam to połączenie marketingu i gór, taka przyjemność 2w1.

PARTNERZY i ORGANIZACJE

  • dynafit.jpg
  • kobiety.jpg
  • skalnik.jpg
  • tatratrade.jpg
  • TOPR.jpg
  • UIMLA.jpg